Bizler, kaplamalı ve kaplamasız Çelik Boru ve Profilleri ürettiğimiz şirketimizde, yasalara ve Tosçelik Profil ve Sac End. A.Ş. gerekliliklerine uygun çalışarak, “Önce İnsan” ve “Sürdürülebilir Gelişme” yaklaşımlarını benimseyerek çalışanlarımızın sağlığına, güvenliğine ve çevre yönetimine önem veririz.

İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre yönetiminin, öncelikle Fabrika Müdürü ve Fonksiyon Yöneticilerimizin olmak üzere tüm çalışanlarımızın sorumluluğunda olduğunu kabul ederiz.

Çevre kirliliğine neden olmadan ve doğal kaynakları en uygun seviyede kullanarak faaliyetlerimizi sürdürmeye özen gösteririz.

İş Sağlığı & Güvenliği ve çevre bilinç düzeyinin yükseltilmesi için “Hiçbir iş, insanın can güvenliğini tehlikeye atacak kadar acil ve önemli değildir.” Prensibinden hareketle, bilim ve teknolojideki gelişmeleri izleriz.

İş aktivitelerimizle bağlantılı İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Risklerini, Yasal Mevzuat, OHSAS 18001 ve ISO 14001 standartları doğrultusunda sistematik olarak belirler ve kontrol ederiz. Bunu başarmak için, her yıl uygun bütçe ve gözlemlenen performans doğrultusunda sürekli gelişen hedefleri saptamayı kabul ve taahhüt ederiz.

Fuat TOSYALI

Yönetim Kurulu Başkanı